lidaGenel

Tok tutucu Lida

 Lida kullanmaya başladığınızda ölü karbonhidrat olarak bilinen abur cubur yeme isteği duymazsınız. Ölü korbonhidrat tüketmeniz durumunda insülin seviyesi hızla yükselip hızla düşer bu yüzdendir ki abur cubur yedikten 2 saat sonra bile kendinizi açıkmış olarak hissedersiniz.

Lida nın tok tutucu özelliği sayesinde da az karbonhidrat içeren yiyecekler tüketirsiniz. Açlık hissinin çabucak duyulması kalori ihtiyacından değil kan şekeri seviyesinin dengede durmamasından dır. Orjinal lida kilo vermenize yardımcı olduğu gibi kan şekerinizi de dengede tutar. Böylece kan şekeri seviyesi hızlı iniş çıkışlarını önlemiş olur ve acıkma hissi duymazsınız.

Bel, boyun, diz ağrıları şişmanlıktan kaynaklanabilir. Bu ağrıların ortadan kalkması için mutlaka fazla kilolarınızdan kurtulmanız gerekmektedir. Lida sipariş edip kullanarak zayıflayabilir kemik tabanlı iskelet ağrılarından kurtulabilirsiniz.

doğadaki bitki özlerinin harmanlanmasıyla oluşturulan Lida hap doğal bir diyet yapmanızı sağlayarak fit bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Lida kullanırken ayrıca diyet ve ağır sporlar yapnıza gerek yoktur.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button