Lida'ya BaşlarkenGenel

Lida’ya Başlarken Yapılması Gerekenler

Lida, zayıflamak için kullanılan bir gıda takviyesidir. Eğer ki bu ürüne başlamak istiyorsanız ve zayıflamak için çabanızı daha da arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken kendinizi daha iyi motive etmektir. Motivasyon, her işin başında gelen önemli bir etken sayılır. Çünkü motivasyon sayesinde bir işe daha iyi bir şekilde başlar, o işin sonucunu olumlu bir şekilde bağlarız. Bu sayede yapılan işin kalitesi ve verimliliği de üst seviyelere çıkar.

Lida sipariş ettiyseniz başlarken kendinizi motivasyon etmek için birçok yol bulunmakta. Bu yolları konumuzda sizlere anlatarak ürünü daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacağız.

İlk Hedef: Odaklanmak

Lida orijinal bir gıda takviyesi ürünüdür. Eğer ki zayıflamak için bu işe başlarken güzel bir şekilde odaklanırsanız. Bilindiği üzere başlamak, başarmanın yarısıdır. Bu işe başlarken kendinizi odaklamanız için bunu başaracağınıza inanmalısınız.

Çizelge Tutun

Bir işe başlarken yapılması gereken bir diğer önemli nokta ise not tutmak. Her gün verdiğiniz kiloları bir yere not edin. Her gün ne kadar kilo verdiğinizi görmek sizin motivasyonunuzu arttıracak bir çalışma olacaktır. Bu sayede ürünü daha etkin bir şekilde kullanacaksınız.

Ana Hedeflerin Yanında Ara Hedefler Belirleyin

Özellikle aşırı kilolu olan insanlar hedefin çok uzakta olduğunu görünce başlamaktan çekinebilir veya umutsuzluğa kapılabilir. Bu konuda yapılması gereken hedefi parçalamaktır. Ana hedefe ulaşmadan önce ara hedefler de belirleyerek kendinizi daha iyi motive edebilirsiniz. Aşırı kilolu olmayan insanlar da bu yönteme başvurarak kendilerine küçük hedefler koyabilir.

Örneğin 150 kilo olduğunuzu düşünelim. Hedefiniz 75 kilo olmak. Bir anda 75 kilo hedef koymak size ağır gelebilir. Bunun yerine 15 kiloluk ara hedefler koyun. Her 15 kiloluk hedefe ulaştığınızda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 5 ara hedeften sonra ana hedefe ulaşmış olacaksınız.

Kendinizi Ödüllendirin

Lida satın aldınız ve artık kilo vermek için hazır bir bireysiniz. Bu bağlamda ana hedeflerin yanında ara hedefler eklediniz. Her ara hedefin sonucuna ulaştığınızda kendinizi sevdiğiniz bir yemek ile ödüllendirebilirsiniz. Tabii bunu 1 kez yapın, abartırsanız hedef boşa gidebilir. Bununla beraber kendinizi daha iyi motive etmek amaçlı haftada birkaç defa hafif olmak üzere sevdiğiniz yiyeceklerden de tüketebilirsiniz.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button