lidaGenel

Lida ve duygusal yeme

Hayati temel ihtiyaçlarımızdan bir tanesi beslenmedir ama beslenme yemek yememizi sağlayan tek sebep değildir. Beslenme uzmanları bir şeyler yemek içmek için fizyolojik açlık çekmemizin gerekli olmadığını dile getirmektedirler. Kutlama, stres, öfke anlarında elimizin rahatlıkla besinlere uzandığını vurgulamaktadırlar. Lida eski beslenme alışkanlığınızı yok ederek düzenli olarak sağlıklı besinlerle beslenmenizi sağlayacak doğal bir üründür.

Yemek yeme hissi kabul edilen bir gerçekliktir. Önem arz eden şey ise bu etkinliğin sağlıklı olması ve sıklığıdır. Orjinal lida beslenme etkinliğin sıklığınız düzenleyip ağır, yağlı yiyeceklerden uzak durmanızı ve sağlıklı beslenme imkanı sağlayacaktır. Açlık hissi hissedilmediği halde zor zamanlar için sığınacak bir liman olan yemek yeme etkinliği lida sipariş verip kullanmaya başlayarak bastırılabilir.

Duygusal yeme nedir?

Açlık hissi olmadığı halde bazı olumsuz duyguları bastırabilmek  amacıyla yemek yeme etkinliğine duygusal yeme denir. Duygusal yeme sebepleri arasında önceden edinilmiş yeme davranışları ve duygusal yeme ile baş edecek bir mekanizmanın olmaması olarak sayılabilir. Lida ile duygusal yemeyle baş etme mekanizmanızı kolayca oluşturabilecek ve önceden edinilmiş yeme davranışlarınız tamamen değiştirebilecek siniz.

Duygusal yeme ile baş etmenin yolları

Duygusal yeme davranışını engellemenin ilk yolu lida kullanmaktır. Tok tutucu özelliği sayesinde abur cubur yeme alışkanlığınıza son verecek ve tek başına duygusal yeme davranışına son verecek olan orjinal lida sipariş vermek oldukça basittir. Lida kullanabilmek için 19 yaşından büyük olmanız ve 60 yaşından küçük olmanız gerekmektedir. Kronik bir rahatsızlığınızın oması durumunda da lida kullanmazsınız.

Lida ilaç değildir ve hiçbir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button