Lida Kullananların Uygulayabileceği Diyet ListesiGenel

Lida Kullananların Uygulayabileceği Diyet Listesi

Zayıflama ürünü Lida orijinal, yalnızca kilo vermeyi sağlamıyor, aynı zamanda iştahınızı azaltarak kilo vermeyi daha da hızlandırıyor. Bu ürün ile beraber yapılabilecek birçok diyet önerisi de bulunmakta. Daha önceki yazıda diyet listesi paylaşmıştı. Bu yazıda da diyet önerilerinin devamını getiriyoruz.

Lida ile Uygulanabilecek Diyet Listesi

Lida ile zayıflarken bu konuda müşterilerin de bir çabası olmak zorunda. Eğer ki zayıflamak istiyorsanız bazı diyetleri uygulamak veya çeşitli yöntemler denemek zayıflamanın ilk adımlarından olmakta. Başarı merdivenlerine tırmanmak için yapılması gereken şeylerden birisi de bunun olacağına inanmaktır. Eğer ki bu şekilde kendinize etkili bir yol sunarsanız başarı merdivenlerinde bir ilerleme kaydetmeniz mümkün olur.

Diyet olarak önerebileceğimiz ilk yöntem su orucu ile ilgili olacaktır. Lida sipariş verirken bazı müşteriler bunu denemektedir. Normal su orucundan farklı olarak 8 saatte bir yönteminden bahsedeceğiz. 7.5 saat su orucu tutun yani gerektiği kadar su için. 30 dakika ise dengeli beslenme için gerekli tüm besinleri alın. Kalorisinin düşük olmasına dikkat edin. Özellikle meyve, sebze, yumurta, et gibi protein, vitamin, kalsiyum gibi önemli besin içerikli ürünleri tüketerek vücudunuz için gerekli olan besin maddelerini alın. Günde 3 defa uygulanacak olan bu yöntem vücut için faydalı olacaktır. Örneğin sabah 5’te kalktınız. Önce yemek yiyin ve 05.30’ta su orucuna başlayın. 12.30’ta tekrar yemek yiyip 13.00’te su orucuna başlayın. 21.00’de tekrar yiyin ve 21.30’da su orucuna başlayın. Bu saatten sonra uyuma esnasında da zaman zaman kalkıp su içmenizi tavsiye ederiz.

Lida satın alan bazı müşterilerin denediği ve önerebileceğimiz bir diğer diyet ise spor içerikli 3 öğün diyetidir. Normal bir şekilde 3 öğün yemek yemeye devam edeceksiniz fakat bu öğünler dengeli beslenme üzerine ve sağlıklı bir şekilde olacak. Bu diyetin farkı spor yapmak olacaktır. Her gün 1 saat koşu yapmak vücudunuzun kaslarının çalışmasını ve yağ yakımını sağlayacaktır. Bu da size olumlu bir şekilde geri dönüş yapar. Örnek bir öğün listesi vermek gerekirse salata, yumurta, soda, 1 dilim ekmek, beyaz peynir, meyve ve bitki çayı olabilir. Bu karar tamamen size bağlı.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button