Lida ile Tüketilebilecek AtıştırmalıklarGenel

Lida ile Tüketilebilecek Atıştırmalıklar

Her ne kadar Lida ürününü kullansanız da kendinizi çok kısıtlama malısınız. Çünkü bir zayıflama ürünü size kesin bir dille her şeyi kesmenizi istemez. Yalnızca günlük kalori miktarını aşmadan besin tüketimi yapmanızı ister. Siz günlük kalori ihtiyacınızın ne kadar altına besin tüketirseniz o kadar hızlı kilo verirsiniz. Lida orijinal bu konuda hem kilo vermenizde etkili olur hem de iştah azaltıcı etkisiyle size kaliteli bir formül sunar. Eğer ki yeterli düzeyde indirgenmiş bir kalori kısıtlaması gerçekleştirdiyseniz arada küçük kaçamaklar yapabilirsiniz. Bunun dışında size çok kalori sağlamayacak birkaç yöntem önereceğiz.

Çubuk Kraker

Orijinal bir ürün olan Lida satın aldıktan sonra ara sıra keyif yapmak isteyebilirsiniz. 150 gramlık bir çubuk kraker 600 kalorinin üzerinde bir değere sahip olmaktadır. 100 gramında ise 400’ün üzerinde bir kalori bulunur. Bundan dolayı zayıflayanlar için 1 günde 1 paket çubuk kraker yemeniz tavsiye edilmez. Fakat birkaç adet yemek sizin için bir sakınca oluşturmaz. Örneğin kilo alma sürecinizde bir iş yaptığınızı düşünelim. Bir paket çubuk krakeri açın. Sonrasında o işte her başarılı bir adımda veya her küçük bir görevde bir çubuk kraker alın. Bu paketi 1 haftaya bölün. 150 gramlık bir çubuk krakeri 1 haftada yerseniz günlük yaklaşık 85 kalori almanızı sağlar. Paketin içerisindeki ürünün bozulmaması için sıkıca kapatın.

Kakaolu Bisküvi

Eğer ki çay ile bisküvi yemeyi seven bir bireyseniz şekersiz bir çayın yaklaşık 0-1 kalori arasında olduğunu bilmeniz gerek. 100 gramlık bir çay 1 kaloriye yakın olmaktadır. 175 gramlık kakaolu bisküvi ise yaklaşık 800 kalori içerir. Fakat bu sizi üzmesin. 1 günde bunun hepsini yemeyeceksiniz. Şeker seven bir insan olsanız dahi şekersiz çayı kakaolu bir bisküvi ile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çünkü kakaolu bisküvi zaten şeker içermektedir. Lida orijinal ürünü sizin iştahınızı azaltacağı için hemen doymuş olacaksınız. Her gün 5-6 bisküviyi şekersiz bir çay ile yerseniz ve bu paketi 1 haftada bitirirseniz sizin için zayıflama döneminde motivasyon kaynağı amacıyla güzel bir keyif olacaktır. Fakat paketin içerisindeki besinin bozulmaması için paketin ağzını kapatmayı unutmayın.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button