Lida ile Tüketilebilecek Abur Cuburların MiktarıGenel

Lida ile Tüketilebilecek Abur Cuburların Miktarı

Zayıflama süreci boyunca Lida orijinal ürününü kullanırken zayıf haliniz ile abur cubur yeme hayali kuruyor olabilirsiniz. Fakat zayıflama sürecinde daha iyi motive olabilmek ve daha hızlı bir zayıflama süreci gerçekleştirmek için bazen kaçamaklar yapmak ve kendinizi ödüllendirmek gerekir. Örneğin basit bir görevi tamamladınız veya o gün belirlediğiniz limitin üzerinde kilo verdiniz. Aşırıya kaçmadan kendinizi mutlu edecek düzeyde bir abur cubur yemek size bir ödül olacaktır. Fakat abur cuburları veya yağlı ürünleri tüketirken yenilebilecek miktarlara özen göstermelisiniz.

Ketçaplı Patates Cipsi

Eğer ki cips yemeyi seven bir bireyseniz Lida satın alma işleminden sonra cips yemek istiyor olabilirsiniz. 100 gramlık bir patates cipsi yaklaşık 500 kalori olmaktadır. Bu da 1 paket cipsi 1 günde yemenizin sizin için uygun olmadığı anlamına gelir. Farklı bir şekilde söylersek 4-5 paket cips sizin 1 günlük kalori ihtiyacınızı karşılamaktadır. Eğer ki kalori ihtiyacınızın üzerinde bir kalori alırsanız bu size kilo olarak yansır. Bundan dolayı kalori ihtiyacınızın altında kalori tüketimi gerçekleştirerek zayıflamanız mümkün olmaktadır. Eğer ki ketçaplı bir patates cipsi tüketmek istiyorsanız bir cips paketini bozulmaması için sıkıca koruyarak 1 hafta boyunca yemeyi tercih etmelisiniz. Bu da size günlük olarak 75 kalori olarak yansıyacak.

Sütlü Çikolata

Lida sipariş veren insanlar abur cubur yiyip yemeyeceğini de merak eder. 100 gramlık bir sütlü çikolata size 530 kalori sağlar. Bu kadar yüksek bir kaloriye sahip bir çikolatayı tüketirken dikkat etmeniz gereken günlük kalori tüketiminizi aşmaması gerektiği. Bunun için çizelge tutup günlük kalori miktarını hesaplamalısınız. Eğer kilo alıyorsanız daha az tüketmeli, kilo veriyorsanız doğru yoldasınız demektir. Tavsiye olarak içerisinde 15 dilim çikolata bulunan bir tablet çikolatadan günde 3 dilim tüketmektir. Yani 1 paketi 5 günde bitirmeniz kilo verim sürecinde daha iyi olacaktır.

En Önemlisi de Aşırıya Kaçmamak

Lida kullanırken abur cubur tüketebilirsiniz fakat her gün birçok abur cuburu bölerek tüketmeyiniz. Mesela bir gün cips, bir gün çikolata, bir gün hamburger tüketebilirsiniz. Bu da zayıflama sürecini hızlandırır.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button