lidaGenel

Lida ile suyun önemi

su hayatımızın olmazsa olmazıdır içilmediği takdirde sadece 1 hafta ayakta kalınabilir ve ardından ciddi sağlık problemleri ve can kaybına kadar yol açar.Su neden içilmeli ? Neden su sağlığımız için bu kadar önemli ?

su hayatımızın temel taşıdır insan vücudu gıdadan çok suya ihtiyaç duymaktadır. Bİr insan su içmediği takdirde sadece 1 hafta dayanabilirken besin  almadığı takdirde 8 hafta dayanabilmektedir. Vücudumuzun büyük bir bölümü sudan oluşmaktadır. 1 günde ortalama terleme, solunum ,idrar ve benzeri durumlarla 2.5 litre su kaybı yaşanmaktadır. Bu kayıp günde en az 10 bardak su içilerek telefi edilebilir.

Lida ağızda yarattığı kuraklık hissi nedeniyle bol miktarda su içmenizi sağlayarak fazla kilolarınızdan rahatça kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Uzman araştırmalarına göre ideal kilo üzerine çıkılan her kilo için 1 bardak su tüketilmesi gerekmektedir. Suyun vücudumuzun bütün sisteminde çok önemli rolü vardır her organımızın suya fazlasıyla ihtiyacı vardır.

orjinal lida su ile bağırsak hareketlerini hızlandırarak kabızlığı önlemektedir. Lida sipariş edip kullanmaya başlayarak içilen su ile metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir ve fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

suyun az içilmesi ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır ayrıca suyun fazla içilmesi de vücutta ödeme sebebiyet vermektedir bu yüzdendir ki lida ile su içerken fazla suyun vücuttan atılabilmesi adına günde 2 fincan olmak üzere bitki çayı tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button