Beslenme tablosuGenel

Lida İle Örnek Bir Öğün Tablosu

Lida satın alan her üye, yediklerine ve içtiklerine dikkat eder. Zayıflama ürününü kullanırken iştah kesici özelliği ile az yemek yemenizi sağlayan gıda takviyesi, kilo vermenizde hızlı bir yol kat etmenizi sağlamaktadır. Bu konuda sizlere ürünü kullanırken örnek bir öğün tablosundan bahsedeceğiz. Öncelikli olarak bilmeniz gereken birkaç şey bulunmakta.

Metabolizma Kilo Vermenizde Önemli Bir Faktör

Kilo verme sürecinde dikkat etmeniz gereken aldığınız kalori miktarı olmaktadır. Metabolizmanız bu konuda en önemli etkenlerden birisidir. Örneğin bir günde 2.100 kalori ile günlük ihtiyacınızı karşılayabiliyor iseniz 2.000 kalori yiyince zayıflar, 2.200 kalori yiyince kilo alırsınız.

Kalori, kilo almanızdaki en önemli etkendir. Lida kullanırken zaten iştahınız daha az olacağı için zayıflamak sizin için daha kolay olacak. İnsan vücudunun metabolizması ne kadar hızlı çalışır ise o kadar çok kalori yakar. Kilolu insanlar genel olarak yavaş bir metabolizmaya sahip olduğundan dolayı çok az kalori yakarlar.

Örnek Bir Günlük Öğün Tablosu

Kalorinin ve metabolizmanın ne olduğu hakkında bir fikir sahibi olduysanız artık ana konuya geçebiliriz. Lida sipariş eden birinin günlük öğün tablosunun nasıl olması gerektiği hakkında yardımcı bir içerik olacak. Tamamen bu şekilde yapmanız gerekmez.

Lida orijinal ile zayıflamak isteyen bir birey iseniz yapmanız gereken ilk şey günlük ana öğün miktarını 1-2 arasında tutmaktır. En fazla 3 ana öğün yiyebilirsiniz. Ara öğünleri de sade tutarak hafif şeyler yiyebilirsiniz. Sabah, öğlen ve akşam ne yemek istediğiniz size kalmış fakat yedikleriniz çeşitlilik açısından bol ise her şeyden az az tüketin. Örneğin bir ana öğün yarım ekmek arasına sade az eklenmiş hafif yağlı tavuk döner yediniz. Bunun yanında su veya soda tercih ettiniz. Bu size yaklaşık 150-200 kalori kazandıracak. Diğer öğünlerde et yemeği ve makarna tercih ettiniz. Ek olarak çeyrek ekmek yediniz. 3 ana öğün toplamda 500-750 kalori arası kazandıracak. Kalan kalori miktarı ile meyve, sebze, su, soda gibi faydalı besinler tüketebilirsiniz. 1.000-1.250 kalori ile günü kapatırsanız kısa sürede etkili kilo verme süreci yaşarsınız.

lidaGenel

Bitkisel Lida

lidaGenel

lida Sipariş

lidaGenel

Lida Ankara

lidaGenel

Lida

orjinal lidaGenel

Orjinal Lida

Lida hapGenel

Lida Nedir?

Yorum yap

Call Now Button